Language selector CZ

Články

Módní boty na jaro představují jedinečnou příležitost vyjádřit svůj osobní styl a přizpůsobit se stoupajícím teplotám. Teplé dny vyžadují obuv, která je nejen stylová, ale také pohodlná a vzdušná. Mezi nejlepší modely na jaro patří sandály, tenisky na platformě a espadrilky. Níže se na jednotlivé modely podíváme pěkně zblízka. Jarní inspirace je tu!

Chcete-li, aby byl váš outfit vyšperkovaný do posledního malého detailu, bude to chtít do něj zakomponovat i stylové módní doplňky. I malý doplněk totiž dokáže z obyčejného outfitu vyčarovat dokonalý model. Pokud nejste zrovna módní znalkyně a netušíte, co právě teď frčí, nezoufejte a nechte se inspirovat s námi!

Není pochyb o tom, že tenisky jsou dnes mnohem více než jen obuví – jsou samostatným projevem stylu. Ať už jste fanouškem klasických kousků nebo moderních interpretací, nová vlna retro estetiky v teniskách získává stále větší popularitu. Podívejme se blíže na tři výrazné modely, které se staly symbolem tohoto trendu.

Chcete-li být letos trendy, zkuste zařadit do svých outfitů také béžové kozačky. Tento model kozaček se hodí k nejrůznějšímu oblečení. Jestliže nejste zrovna módní znalkyně, nevadí. Na následujících řádcích vám prozradíme, jak béžové kozačky vkusně zařadit do podzimního a do zimního outfitu, aby byl dokonalost sama. Proto čtěte a inspirujte se s námi!