З радістю повідомляємо, що з 1 серпня 2024 року наша танцювальна студія DIKORO розпочинає набір дітей до групи сучасного танцю! Запрошуємо юних танцюристів віком від 5.5 до 7 років приєднатися до нас і зануритися в захопливий світ танцю.
![Language selector](/Themes/T3/images/g1.png?width=40)
Увійти
З радістю повідомляємо, що з 1 серпня 2024 року наша танцювальна студія DIKORO розпочинає набір дітей до групи сучасного танцю! Запрошуємо юних танцюристів віком від 5.5 до 7 років приєднатися до нас і зануритися в захопливий світ танцю.