Základní informace

LIANA NARIMANOVA STUDIO TOP
Adresa

Americká 197/41, Vinohrady, Prague, Česká republika

Telefonní čísla

Otevírací hodiny
Pondělí dle dohody
Úterý dle dohody
Středa dle dohody
Čtvrtek dle dohody
Pátek dle dohody
Sobota dle dohody
Neděle dle dohody
Web

http://makeupatelier.cz/

Následuj nás

https://cs-cz.facebook.com/makeupateliercz/
https://www.instagram.com/makeupateliercz/
https://vk.com/makeupateliercz

E-mail

Popis

LIANA NARIMANOVA MAKE-UP & HAIR STUDIO je oficiálním distributorem profesionální dekorativní kosmetiky Make-up Atelier Paris v Praze od roku 2015.
LIANA NARIMANOVA MAKE-UP & HAIR STUDIO je škola make-upu a účesů, kde kdokoliv může začít od nuly a naučit se zvýrazňovat přírodní krasu a darovat ji světu. V našem studiu poskytujeme služby profesionálního vizážista a hairstylista, ale také i profesionálního odborníka nehtového servisu a prodlužovaní řas.
Make-up Atelier Paris je celosvětově známá značka profesionálních francouzských kosmetických výrobků pro make-up a divadelní líčení. Značka poskytuje pestrou nabídku barev a textur, které se výborně hodí pro ženy s různými typy a barvami pleti po celý rok.
Nejdůležitější výjimečností profesionálních kosmetických výrobků Make-up Atelier Paris je úspornost a stoprocentní podání barev, což je důsledkem velkého obsahu pigmentů, unikátní ingredienci s léčivými komponenty s hydratačním efektem, a také přírodních ÚV-filtrů, které bráni předčasnému stárnutí pokožky.
Tým LIANA NARIMANOVA MAKE-UP & HAIR STUDIO je vždycky rad Vás vidí mezi svými studenty a klienty. Přijďte a pociťte dostaňte se do našeho příjemného prostředí. Zaručujeme, že se Vám u nás bude líbit! =)
Služby:
Nehty
Obočí / řasy
Make-up
Vlasy
Tetování / Piercing

Obrázky

Zobrazit na mapě

Americká 197/41, Vinohrady, Prague, Česká republika
Jak se k nám dostanete?

Recenze

Recenze na facebooku - 17 recenzí