O nás

LadyPraha – on-line katalog salonů a odborníků v oblasti krásy a sportu v Praze. Webové stránky pomáhají uživatelům najít potřebnou službu a vhodného odborníka. Hledejte, porovnávejte a vybírejte!

ZVEŘEJNĚNÍ INFORMACÍ A POUŽÍVÁNÍ WEBOVÉ STRÁNKY JE PRO VŠECHNY ZDARMA.


Co nabízíme?

Pro salóny a soukromé odborníky

Pro salóny a soukromé odborníky
  • zveřejnění Vašich služeb na našich webových stránkách zdarma. Zveřejnění informací není časově omezeno
  • zveřejnění Vašich slev a inzerátů na našich webových stránkách zdarma
  • získávání nových zákazníků, kteří denně navštěvují naše webové stránky při hledání potřebné služby, salónu nebo obchodníka

Pro návštěvníky webu

Pro návštěvníky webu
  • rychle vyhledávání jakékoli služby v oblasti krásy a sportu v Praze zdarma
  • aktuální informace o slevách a akcích od všech dodavatelů služeb v oblasti krásy, sportu a zdraví
  • inzeráty na téma našich stránek
  • diskuze o jakýchkoli tématech na našem fóru
  • mnohojazyčnost webových stránek. Česká, anglická a ruská jazyková verze

Proč právě my?

Většina lidí přichází na naše webové stránky vyhledáváním na Google a Seznam.cz při hledání služeb v oblasti krásy a sportu v Praze.

Zveřejnění na webových stránkách LadyPraha je prestižní a výhodnou volbou. Váš „salón“ bude zobrazen v katalogu všech pražských salónů a na naší mapě v sekci „Hledat na mapě“ – nejpopulárnější sekcí s vyhledáváním na našich stránkách. „Hledat na mapě“ pomáhá klientům z lokality Vašeho salónu snadno najít Vás a využít Vaší služby.

LadyPraha – vyhledávané a informativní webové stránky pro hledání služeb v Praze. Každý den se na našich webových stránkách objevují nové salóny a soukromí odborníci, inzeráty a slevy. Návštěvnost webu roste o 15-20% měsíčně. Vyvíjíme a přidáváme na webové stránky nové možnosti a funkce.

Nad rámec bezplatných funkcí můžete na webových stránkách zveřejnit reklamu svého zboží nebo služeb. Více informací o možnostech reklamy naleznete zde.


Můžete vyhledat soukromé odborníky a salóny poskytující požadovanou službu výběrem sekce „Hledat podle služeb“ z MENU.

Všechny služby jsou rozděleny do 16 Kategorií a každá Kategorie obsahuje upřesňující rubriky. To Vám pomůže najít přesně to, co potřebujete. Například: „Hledat podle služeb“ – Obočí a řasyLaminování řas.

Na našich stránkách můžete vyhledat kosmetický salón nebo soukromého odborníka v blízkosti svého domova nebo práce, což je velmi pohodlné.

Například, pokud hledáte přístrojovou manikúru v blízkosti stanice metra „Křižíkova“. Stiskněte tlačítko “HLEDAT NA MAPĚ“ v MENU.

Dole zvolte potřebnou stanici metra (v daném případě „Křižíkova“) a službu ze seznamu (hledáme v kategorii „NEHTY – přístrojová manikúra“). Nyní budou z velké řady salónů zobrazeny salóny nabízející přístrojovou manikúru v blízkosti stanice metra „Křižíkova“.


Jsme na sociálních sítích